DERMO ROLLER – TERAPIA MIKROIGŁOWA

Nowa koncepcja pobudzania naturalnej syntezy kolagenu w skórze.

Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz, przenika do skóry przez warstwę naskórka.

Aby zwiększyć przenikanie opracowano DERMO-ROLLER, wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych. Pozwala on uzyskać ok. 500.000 mikrokanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Stymulacja skóry za pomocą DERMO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Wpływa to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry.

Stymulacja skóry za pomocą DERMO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8%, co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.

Mechanizm działania:

Igły nakłuwają naskórek do skóry właściwej tworząc mikrokanały. Zwiększa to diametralnie wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kanały te są otwarte przez około godzinę. W tym czasie aplikujemy na skórę odżywczy mezokoktajl.

Efekty nakłuwania skóry

Spektakularne wygładzenie zmarszczek i bruzd,
Poprawa struktury skóry, zwiększenie jej jędrności i elastyczności,
Poprawa owalu twarzy,
Wyrównanie kolorytu skóry,
Redukcja widocznych blizn i rozstępów,
Likwidacja cellulitu.

Instytut Kosmetyki Nowoczesnej | Legnica, ul. Reymonta 18/1 | tel. 602 246 146 / 608 052 066